Pomocy, jestem w dupie…

Pomocy, jestem w dupie xD
Jutro mój brat przyjeżdża z rodziną i muszę na szybko mu coś kupić na 40-te urodziny takiego, żeby jego żona się zgodziła i nie robiła o to problemów. (pic rel) W komentarz wrzucę propozycje, pomóżcie wybrać.

Otóż trzy miesiące temu zastanawiałem się co dam mojemu starszemu bratu na czterdzieste urodziny. Nagle mnie olśniło – przecież mój brat to fanatyk żużla, pół mieszkania zajebane programami z zawodów #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) a właśnie wtedy zaczęła się sprzedaż biletów na I Rundę Mistrzostw Świata – Grand Prix Polski na Stadionie Narodowym. Z tego co wiem to nigdy nie był na tak ważnym żużlowym wydarzeniu, więc pomyślałem, że jeden kupię dla niego, drugi dla mnie obok i przeżyję z bratem coś zajebistego, zamiast dawać na odwal się jakąś butelkę łychy.
Tak się podjarałem, że od razu podzieliłem się z pomysłem z jego żoną, w końcu to druga połówka, bratnia dusza itp. więc pewnie ucieszy się razem ze mną, że człowiek który od małego jeździł ołowianymi figurkami żużlowców po torze narysowanym na kartce papieru i robił im zawody będzie miał okazję przeżyć żużlowe święto na żywo.
Ale nie proszę Państwa, to po prostu #p0lka borderka i nieważne, że jej argumenty są absurdalne i z dupy wyjęte, dla własnej przyjemności i po to żeby decyzja była po jej stronie, a mój brat dalej pod butem, ona musi zadecydować. I koniec

Urodziny miał w listopadzie ale prezent muszę dać mu teraz bo wtedy ona nawet nie zgodziła się na żadną nawet mini imprezę urodzinową, bo to mieszkanie jej rodziców i ona decyduje xD Kapujecie, na CZTERDZIESTKĘ nic.

#zuzel #logikarozowychpaskow